Unity 3D eklentisini indirdiniz mi? 3D Oyunlar oynayabilmeniz için tarayıcınıza Unity 3D eklentisini indirmeniz gerekli.

Tron Efsanesi

Tron'un Mirası

3D Tron'un Efsanesi oyunu 3D Tron Legacy filminin Disney tarafından hazırlanmış resmi oyunudur. Oyunun ana konusu film ile aynıdır. Unity 3D grafik motoru ile hazırlanmış olan oyun Kevin Flynn'ın hayatını anlatmaktadır. Kevin dünyanın en iyi oyun yazılımcılarından biridir. Ve ünyanın en çok satılan oyunun yayımcısı olan şirketin de kurucusudur. Birgün ansızın ortadan kaybolur. Ve aradan tam 20 sene geçer, Kevin'ın oğlu Sam şaneseri bir ipucu ile karşılaşır ve babası Flynn'ı aramaya başlar. Babasının eskiden çalıştığı ofisini araştırırken babasının hazırladığı oyun olan Tron'un içinde sıkışmış olduğunu görür. Kevin en yakın arkadaşı olan Quarray ile birlikte bu dünyaya bababasını kurtarmaya gider ama bu dünya çok tehlikeli ve acımasızdır. Oradan kurtulmak için onlarda acımasız olmak zorundadır. Oyun yıllar önce çekilmiş olan Tron filminin devamı niteliğinde olan Tron'un Mirası filminin resmi oyunu olmasının yanı sıra Disney tarafından hazırlanmış olan oyunlar arasında en çok oynanalardan bir tanesidir. 3D Motor Yarışı olarak da kategorilendirebileceğimiz oyunun görsel öğeleri gerçekten çok tatmin edici.

Tron Efsanesi Nasıl Oynanır

3D Tron'un Mirası oyunu yüklendikten sonra PLAY tuşuna basıyoruz. Daha sonra erkek veya kız oyuncu seçeneklerinden birini seçiyoruz ve sağ taraftan da motorumuzun dış görünümünü ayaralyıp NEXT tuşuna basıyoruz. Sonra karşımıza oynayabileceğimiz bölümler geliyor. İlk defa oyunu oynayacağımız için ilk bölümden oyuna başlıyoruz. Oyunda amacımız diğer yarışçıdan önce yarışı bitirip bölümü geçmek.

3D Çizgi Film Oyunları 3D Motosiklet Oyunları 3D Disney Oyunları

BENZER OYUNLAR

3D Karpuz Yarışları

3D Karpuz Yarışları

3D Yarış Oyunları

3D Zeka Yarışı

3D Zeka Yarışı

3D Yarış Oyunları

3D Chima Speedorz

3D Chima Speedorz

3D Yarış Oyunları

3D Tır Yarışları

3D Tır Yarışları

3D Yarış Oyunları