Unity 3D eklentisini indirdiniz mi? 3D Oyunlar oynayabilmeniz için tarayıcınıza Unity 3D eklentisini indirmeniz gerekli.

3D Akrobatik Motor

3D Akrobatik Motor

3D Akrobatik Motor, Unity altyapısı ile hazırlanmış eğlenceli bir 3D Oyun. Grafiksel özellikleri gerçekten tatmin edici olan bu 3D Motor Oyununda amacımız engebeli arazide motorumuzla akrobatik hareketler yaparak puan toplamak. Gerçeklik payı düşmelerde çok yüksek olduğu için bu tarz hareketleri yapmak çok zor. Zaten genellikle gerçek akrobasi yarışlarında kullanılan motor tiplerinden birine sahip değiliz. Buda bu tarz hareketleri yapmamızı zorluyor. Motorun ses ayarı çok iyi yapılmış. İleri ve geri giderken hoş bir motor sesi çıkartıyor. Hareketleri yapmak çok zor oyunda o yüzden her engelde bir hareket yapmayı denememelisiniz. Bazı yerleri sadece düz ilerleyip geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Sadece yüksek olan yerlerde akrobatik denemeler yapmanız daha mantıklı. Diğer motorlarla değil kendinizle yarıştığınız bir oyun. Kendi rekorunuzu geliştirmeye çalışıyorsunuz. Buda oyuna değişik bir güzellik katıyor. Eğer dengenizi kaybettiğinizi fark ederseniz ters yöne doğru hamle yapıp motorun dengesini sağlamaya çalışın. En ufak bir denge kaybında yere düşmeniz kaçınılmaz. Oyun ilerlemeli olarak oynanıyor. Yani bütün engebeleri aşıp geçtiğiniz ve bitişe geldiğinizde yeni bölüme geçebiliyorsunuz.

3D Akrobatik Motor Nasıl Oynanır

3D Motor Oyunu yüklendikten sonra PLAY GAME tuşuna basıp oyunu başlatıyoruz. W tuşu ileri S tuşu ile geri gidiyoruz. A ve D tuşları ile de dengemizi sağlıyoruz. Bölümü geçtikten sonra SPACE tuşu ile yeni bölüme geçebiliriz.

3D Motor Oyunları 3D Motor Yarışı

BENZER OYUNLAR

3D ATV Simülasyonu

3D ATV Simülasyonu

3D Motor Oyunları

3D Akrobatik Motor

3D Akrobatik Motor

3D Motor Oyunları

3D Motor Yarışı

3D Motor Yarışı

3D Motor Oyunları

3D Motocross

3D Motocross

3D Motor Oyunları